PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=326175}
6,1 165
ocen
6,1 10 1 165

Senseless
powrót do forum filmu Senseless

Motyw powstania filmu tego typu został już na forum omówiony, a ja się pod nim podpisuję. Niemniej jednak uważam, że Jason Behr zagrał tu fantastycznie. Lubię faceta, jednak po roli Maxa Evansa w serialu Roswell jego kariera (celowo lub nie) nie rozwinęła się w diametralny sposób. Owszem, Jason grywał tu i tam (The Tattooist nawet serdecznie polecam), ale nie były to role stwarzające mu możliwości do wykorzystania w pełni jego potencjału. Podczas seansu Senseless bolało mnie wszystko, w dużej mierze przez fakt, że cierpienie głównej postaci było doskonale odtworzone. Odegranie potężnego bólu już samo w sobie stanowi wyzwanie, któremu Behr sprostał, ponadto on ma w sobie coś tak smutnego i tragicznego, że widz jest w stanie uwierzyć w gehennę bohatera. Widok jego zrozpaczonej twarzy i zapłakanych oczu jeszcze długo będzie mnie trzymać. Potwornie trudna, wymagająca przygotowania fizycznego rola, odegrana fenomenalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones