PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=326175}
6,1 165
ocen
6,1 10 1 165

Senseless
powrót do forum filmu Senseless

Niezwykle rzadko zdarza mi się nieobejrzeć filmu do końca, a po obejrzeniu 30 min tego syfu chce mi się wymiotować. To jakies zupelne nieporozumienie. Trudno to cos nazwac filmem. Jestem oburzona, że ludzi kręci coś takiego. Bezsensowne cieepinie.

ocenił(a) film na 1
aferra

Jak wyżej, nieporozumienie, nie polecam.

ocenił(a) film na 8
aferra

Najlepiej włączyć "M jak miłość" i cieszyć się pięknem życia

szakal88

gdzie można ten film obejrzeć lub skad pobrać ? (d.czeszejko@gmail.com)

dariius

LUDZIE od czego są torrenty.org !!! film juz jest napisy tez są ale trudno je zsynchronizować. Film dla ludzi którzy lubią tę tematyke, lubie PIŁE wiec i to spoko

aferra

też się zastanawiam po co kręci się takie filmy, bez sensu

aferra

Zgadzam się, zwykle nie oceniam gdy nie obejrzę filmu do końca, ale tym razem po 30 minutach wymiękłam :/. Piła i inne tego typu mnie nie obrzydzały, ale ten jest okropny.
tragedia, nie polecam.

ocenił(a) film na 6
katherine_4

Przez wasze opinie spodziewałem się jakiejś strasznej rzeźni, flaków na wierzchu ect. a w tym filmie nawet podczas sceny z wydłubywania oka pokazali tylko sekundowy fragment. Ten film nie jest jakoś specjalnie brutalny, ciekawy też średnio, więc z góry nie polecam zmylonym opiniami fanom gore. Nie wiem po co kręci się takie filmy a potem ucina najlepsze sceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones