Heath Ledger

Heath Andrew Ledger

8,9
53 145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heath Ledger

Dziwne... Po paru tygodniach od premiery Jokera Heath Ledger spadł w rankingu filmweba z 1 na 11 pozycję wsród aktorów, a jego rola w Mrocznym rycerzu z 1 na 3 pozycję w rankingu ról filmowych. Czyżby widzowie po oglądnięciu Jokera obniżyli Ledgerowi ocenę, bo stwierdzili, że mimo wszystko nie była to rola dorównująca Jokerowi Phoenixa?

dpodhale13

Poprawka, spadł w rankingu aktorów z 1 na 23 miejsce

dpodhale13

Ktoś po prostu masowo zbombardował go jedynkami z multikont za wszystkie role, bo noty wszystkich jego ról spadły.
Ja osobiście sam zmieniłem ocenę Ledgera z 10 na 9, bo po obejrzeniu "Jokera" z Phoenixem uważam, że ten wyraźnie go przyćmił i wszedł już na zupełnie inny poziom aktorstwa tą rolą.

cruzo_Alex7

Phoenix to osiągnął w wieku prawie 50 lat. Ledgerowi wystarczyło 28. Wniosek nasuwa się sam.

cruzo_Alex7

Szczerze, nie ma co porównywać, bo te role różnią się znacznie. Wiem, że to oklepany argument, ale bardzo trafny.

dpodhale13

Teraz jest na 30 miejscu

dpodhale13

Bo ludzie już pewnie nie pamiętają Jokera Ledgera. Kiedyś się nim jarali, ale "Mroczny Rycerz" był 11 lat temu. Teraz jest hype na Jokera Phoenixa i ludzie zapomnieli o Ledgerze, obniżając mu oceny. Może gdyby tak każdy z tych oceniających obejrzał ponownie Mrocznego Rycerza i przypomniał sobie jak wyglądała gra Ledgera to te oceny byłyby inne. Ja tak zrobiłem i w dalszym ciągu uważam, że Joker Ledgera był lepszy od Jokera Phoenixa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones