Heath Ledger

Heath Andrew Ledger

8,9
53 145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heath Ledger

Coś długo go nie widać, żadnego nowego projektu? Chyba spoczął na laurach. Szkoda bo obiecujący z niego aktor...

axsas

Bo zmarł w 2008 roku.

alice_6

Jak zmarł:/ Występował w 2010 w Incepcji i w 2012 w Looperze... Pewno chodzi Ci o Paula lub Philipa lub tego piosenkarza Robieggo Wiliamsa...

axsas

Nie, to tobie się coś pomyliło Heath zmarł w 2008 roku, jak możesz sobie przeczytać na filmwebie i nie występował Incepcji, ani Looperze :/ To tak dla twojej wiadomości, bo nie wiem, czy ty na serio nie wiesz, czy se jaja robisz...

Shurcky

To kto niby grał Artura w Incepcji? Sobowtór?

axsas

A kurde no faktycznie masz racje! Heath zmartwychwstał specjalnie do roli Artura w incepcji! Haha, sory za błąd. ;)

Shurcky

Chyba do dwóch, Looper jeszcze gdzie grał główną rolę... Ludzie co wy łykacie?

Shurcky

A w poprzednim roku wystąpił jeszcze w jednym z odcinków Mody na sukces. Naprawdę, rewelacyjny odcinek. :)

Natalia2244

Znajdę go w necie?

Shurcky

Troll Alert xD

xandar12

Szukałem tego filmu, ale nigdzie nie ma informacji. Przybliż trochę fabułę.

axsas

Ludzie , po co wy na takie rzeczy odpisujecie? To naprawde nie jest zabawne

niuziki

Śmieszne jest za to gloryfikowanie średnich (2-3 dobre filmy to niewiele) aktorów po śmierci. Ciągle o nim wspominają na kwejkach, demotach i innych portalach, a o Robinie który był niemal geniuszem już zapomniano...

użytkownik usunięty
axsas

być może, lecz temat i tak jest nie na miejscu.

axsas

postanowił, że nie będzie już grał i sztywno się tego trzyma, w ogóle od paru lat jest mało ruchliwy...

użytkownik usunięty
Estranged

Można go w każdej chwili zobaczyć... ale trza mieć latarkę i łopaty.

Za taką buźkę dałabym mu 5 Oscarów :P

Ludzie lubią gloryfikować sławnych, młodo zmarłych... Nie chcę być tutaj niewrażliwa, bo to oczywiście SĄ tragedie, ale popatrzmy na przykład Anny Przybylskiej. Dziś od kilku osób usłyszałam, że nie mogły w nocy zasnąć po tym, jak dowiedziały się o jej śmierci, a przecież NAWET JEJ NIE ZNALI. Mniej przejęliby się śmiercią własnej sąsiadki niż tej aktorki. I to również jest TRAGEDIA!

użytkownik usunięty
niesia14

...nawet gdyby go odkopać? hehe. Nie wiedziałem, że za buźkę się daje oscary... no ale co ja tam wiem.

Ej no to był żart. Myślałam, że żarty nie wymagają wyjaśnień... Nawiązałam do tego, że był wg mnie nieziemsko przystojny (rzecz gustu, co?), więc za samo to dałabym mu tyleż wspomnianych przeze mnie nagród. Wierzę, że jego uroda trwa wiecznie :P

użytkownik usunięty
niesia14

hehe... no dobrzszsz

niesia14

...o ja p**dole.

Estranged

I tak nie było czego ruchać.

axsas

Zmarł w 2008-01-22

axsas

Mylisz go z Josephem Gordonem-Levittem. Są trochę podobni ;) .

axsas

hahahahhahaha dobre :D udało ci się mnie rozśmieszyć za co ci dziekuje :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones