Heath Ledger

Heath Andrew Ledger

8,9
53 145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heath Ledger

W mrocznym rycerzu?/
Ciekawe
Kto by to nie był i tak nikt nie przebije Nicholsona.

Ready2

Nikt nie musi zastępowac bo wszystkie sceny z Jokerem juz są nagrane... wystarczy przeczytac pare tematow nizej i juz bys wiedzial...

Ready2

jak to kto zagra w Mrocznym rycerzu?
no przecież zagrał tam Heath.
Film został ukończony jeszcze przed jego śmiercią!

Ready2

i bedzie o niebo lepszym Jokerem niz ten caly Nicholson ( nie lubie dziada:D)))))

użytkownik usunięty
Carolle

Bluźnisz!

Ready2

Do Nicholsona nic nie mam ale jestem pewien że Heath bedzie o wiele bardziej przekonywujący w roli Jokera. Po samym zwiastunie widać że ta rola będzie obłędna. Na film wybiore sie tylko ze wzgledu na Jokera bo postac Batman w filmie Nolana mi nie pasuje.

MALKO

nie no,nie przesadzaj!!!!Batman jest o wiele bardziej przekonywujący u Nolana niz u Burtona ,i to jest chyba oczywiste,a to ze kreacja Ledgera bedzie bardziej wyrazista,ciekawa i intrygująca to juz inna kwestia!!!

pzdr

Funny_Man

Sorka ale do mnie niestety nie przemawia. Burton dla mnie stworzył bardziej wyrazisty obraz Gotham oraz samego Batmana. Zbyt wiele rzeczy u Nolana mi nie pasuje.

MALKO

np. co Ci nie pasuje,jesli mozna zapytac:)))

Funny_Man

Jak oglądałem Batman:Begins to na początku nie mogłem się przyzwyczaić,ale ostatecznie stwierdziłem,że Batman Nolana jest zdecydowanie lepszy.Nie lubię tego klimatu w filmach Burtona.Już liczę dni do Mrocznego Rycerza!:)

Funny_Man

To są te które teraz przychodzą mi do głowy
1.Christian Bale - jego wygląd w kostiumie Batmana i sposób mówienia
2.Fabuła filmu - jakoś naciągana zbytnio /ze niby cała woda wyparuje :/
3.Pojazd Batmana - to chyba jakas pomyłka, a w dwójce będziemy mogli zobaczyc jeszcze gorszy "motor"
4.Christian Bale - No starałem sie ale nie pasuje mi ten aktor do tej roli

MALKO

ze niby Christian Bale wyglada slabo w kostiumie????nooo z tym to ja sie akurat nie zgodze bo przentuje sie swietnie a co do samej jego gry to naprawde dobrze pokazal swoje dwa oblicza-jako Bruca i jako Batmana(szczegolnie fajny glos sobie wypracowal)!!!!Fabula jest swietna!!wielowarstwowa i ciekawie skonstruowana,no a pojazd batmana????spoko,jesli wolisz ten z wersji Burtonowskiej-to tylko pozazdroscic gustu:))))no bo chyba latwiej uwierzyc w pojazd ktory naprawde istnieje,i sie jakos prezentuje,niz w jakies cyrkowe,przesadzone az do bolu
niby-auto:)) pzdr

Funny_Man

Z tego co wiemy to jest ekranizacja komiksu, czyli jakby nie paczeć fikcji, więc jak ja oglądam takowy film to nie myśle "ooo realistyczne auto, pewnie istnieje naprawde" tylko licze na coś oryginalnego i charakterystycznego do danego obrazu. Ale skoro tak myślisz to co mi powiesz o tym "zajebistym motorze" bo on raczej mi nie wygląda jak by "istniał naprawde" bo skręcanie takowym sprzętem było by nieco trudne ;). A tak w sumie to nasza wymiana zdań jest bezcelowa bo i ja i Ty mamy swój gust i nie damy rady sie prrzekonać. Równie dobrze moge wmawiać Ci że Twój ulubiony kolor to np. różowy ;)

MALKO

tu masz racje!!!!gusta zapewne mamy rozne!!!ale jesli ogladasz jakis film to jednak podswiadomie widzisz co wydaje Ci sie sztampowate:))))))co do nowego pojazdu Batmana(motor) to wydaje sie rzeczywiscie troche przesadzony,choc jednak wciaz pozostaje realistyczny bo np. ktos taki motor moze sobie kupic,i mimo wszystko sie nim poruszac!!!!mowisz ze skrecanie takim sprzetem byloby trudne-a jednak skreca:)))))wiec nie jest z nim tak zle!!!!.......

"tylko licze na coś oryginalnego i charakterystycznego do danego obrazu"
-wporzadku!!!ja tez licze zawsze na cos oryginalnego,no a chyba mi nie powiesz ze te pojazdy u Nolana nie sa charakterystyczne??!!!oryginalne tez z reszta sa!!!!a wogole to poczekajmy do premiery DK i dopiero wtedy zobaczymy jak to cacko sie bedzie prezentowalo z batmanem na siedzeniu(bo jednak bedzie na nim dosc sporo jezdzil,a trailer pokazuje niewiele ujec z "motorkiem") :))))))

pzdr

Funny_Man

jeśli można się włączyć do rozmowy ;) to zgodzę się że obraz Gotham był o niebo lepszy u Burtona, samochód był TYM pojazdem batmana, ale role samego Batmana? myślę że Bale gra go najlepiej, może tylko dlatego że bardzo lubię tego aktora.Ale szczerze jest to aktor który ma raczej same dobre i udane role, dość poważne i wymagające jakiegoś poziomu gry a rola z Batmana im nie ustępuje.

co do nowego 'batmobilu' nawet zbytnio nie zwróciłem na niego uwagi ale przecież batman zawsze miał dziwne zabawki, fakt że w każdej kolejnej i zaraz gorszej części te zabawki były coraz bardziej...śmieszne?

a i jeszcze jedno, moi drodzy czy Wy oglądaliście tylko pierwszą część i Batman Begins? fabuła w Begins kiepska? naciągana?
a Batman Forever Schumachera i postać Enygmy który chce przejąć władzę nad umysłami ludzi ;]

tobin_3

no wlasnie mowie ze Begins pod wzgledem fabuly stoi na wysokim poziomie,i kazdy kto ten film widzial moze to przyznac........a co do filmu schumachera to lepiej sie juz nawet nie wypowiadac,bo to byla totalna porazka i nie zasluguje na to zeby go zestawiac z filmeme Nolana:))))))))

tobin_3

Filmów Schumachera nawet nie włączam do tematu, wiadomo dlaczego ;).Ale przejęcie władzy nad umysłami ludzi to wcale nie jest aż takie naciągane. Bardziej mi nie pasuje urządzenie które "wyparowywuje" wode.
Ale każdy ma swoje plusy i minusy. Co nie zmienia faktu ze czaekam na JOKERA w TDK ;)))

Ready2

Według mnie Jokera powinien zagrać Robert Knepper. Idealnie się do tej roli nadaje. Jego ruchy,mimika czy tez postawa oraz sposób mówienia ( chodzi mi tu o barwę jego głosu oraz to,jak akcentuje niektóre słowa) w pełni mogłyby zrealizować ten ciemny charakter.Warto również spojrzeć na jego aparycję.Na pierwszy rzut oka widać,że "jasne postacie" to nie jest to COŚ.Mnie osobiście z wyglądu bardzo przypomina Jokera,a z drobną charakteryzacją i dobranym ubiorem stanowiłby piękną,sensowną oraz artystyczną całość.
Cieszyłabym się się,gdyby kolejna część powstała z jego udziałem,gdyż jest to aktor z niesamowitą zdolnością adaptacji z charakterem postaci,w którą dane mu jest się wcielić.Pomijając fakt,że to jest mój ulubiony aktor,zaraz obok Johnny'ego Deep'a.
W tej roli widzę jeszcze Williama Fichtner'a,ale bardziej przemawia do mnie jednak Pan Knepper.

Ready2

Joseph Gordon-Levitt z wyglądu jak brat Ledgera nadawał by się.

Tagan

Co ty ćpiesz za przeproszeniem!? XD
Charlie Hunnam wygląda według mnie podobnie, ale żeby znaleźć takiego drugiego Jokera jak Ledger, to na prawdę trudna sprawa :P

JimboYCS

No ty na pewno non stop jeszcze piszesz po zażyciu jeśli nie widzisz podobieństwa.

https://www.google.pl/search?q=Joseph+Gordon-Levitt&espv=210&es_sm=93&source=lnm s&tbm=isch&sa=X&ei=lTAiU_PnHIqM4ASpu4CQBg&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1600&bih=775#q=Jos eph+Gordon-Levitt+Heath+Ledger&tbm=isch

Tagan

Może trochę :P ale i tak jakoś on mi nie pasuje :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones