Heath Ledger

Heath Andrew Ledger

8,9
53 145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heath Ledger

cudowna barwa głosu . Wolałabym ogladać filmy z nim bez lektora .

użytkownik usunięty
jollla

Zgadzam się, ale temat raczej śmieciarski. Poza tym, cóż to za problem oglądać bez lektora? Wszystkie wydania filmów na dvd czy Blueray mają opcję: lektor, napisy, bądź możliwość wyłączenia i jednego i drugiego.
Pozdrawiam

Nie doszłaś do wniosku, że kolega ogląda pirackie filmy? :>

desmatrix

a ja to mam najlepiej
kupoiłam na allegro film który żekomo miał byc z polskimi napisami a miał tylko angielska śwcieżke dżwiękowa i angielskie napisy (ten filmik to zakochana złośnica)

użytkownik usunięty
rozilla

A to mogę Ci pomóc Rozuska akurat! Ja kupuję bardzo dużo płyt dvd, sprowadzam też z Ebaya i Amazona i miałam ten sam problem co Ty! Otóż okazało się, że za ten stan rzeczy odpowiedzialna jest dystrybucja Imperial CinePix. Po prostu zanim wychwycono ten błąd, część partii trafiła na rynek (ja akurat swoją płytę kupiłam w Empiku). Ale dystrybutor poczuwa się w obowiązku i przesyła płytę z poprawnym zapisem, z napisami polskimi i lektorem. Jedyne co musisz zrobić, to napisać maila do Imperial CinePix (dok@imperial.com.pl), że masz płytę bez polskich napisów i bez lektora i prosiłabyś o jej wymienienie na poprawnie działająca. Oni odpiszą Ci, żebyś odesłała im płytę (sugeruję ją odesłać za potwierdzeniem odbioru) na adres:

Imperial CinePix Sp. z o.o. Monika Markowska
ul. Przasnyska 9
01-756 Warszawa

i w ciągu kilku dni od jej otrzymania, przyślą Ci nowy, dobry film z napisami polskimi. Pamiętaj tylko o podaniu adresu zwrotnego!
Mam nadzieję, że Ci pomogłam!
Pozdrawiam!

tak szczerze to mi to nie przeszkadza bo ja i tak znam juz ten film na pamiec i cały rozumiem i to dzięki niemu nauczyłam sie wielu slówek ale dzięki za wiadomość jak jeszcze raz mi sie tak zdarzy to skorzystam z rady
=*

użytkownik usunięty
rozilla

Z Twojej wypowiedzi wywnioskowałam coś innego, stąd moja odpowiedź :) Pozdrawiam! :)

użytkownik usunięty
desmatrix

Racja, święta racja ;) Zapomniałam o takiej błahostce. A tyle razy mi mówiono, żeby nie mierzyć ludzi własną miarkę i że moje przyzwyczajenia i nawyki nie muszą być nawykami innych! Ot, naiwna!!
Pozdrawiam!

Słuchaj "madralo" czy ja Cię prosiłam o poradę jak ogladać filmy? Napisałam "wolałabym" bo część filmów z Ledgerem miałam okazję oglądać w tv a nie na dvd (z takich czy innych powodów i nic Ci do tego z jakich) Uważasz się za osobę wszystko wiedzącą , elokwentną ,madrą a jesteś zwykłą tupeciarą .Każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat filmów ... na tym forum i nie Tobie oceniać czyjeś wypowiedzi więc daruj sobie swoje ukąśliwe wstawki w stosunku do innych forumowiczów . Zaśmiecasz dyskusje swoimi dziwnymi wstawkami więc bądź łaskawa skupić sie na komentowaniu tego co stanowi temat tego forum.

użytkownik usunięty
jollla

To do mnie ten wpis? Jeśli tak, to powiem Ci w ten sposób: wraz z kilkoma osobami, od dłuższego czasu
dążymy do tego, żeby na Forum zapanował porządek i uwierz mi, ale jeszcze nie zdażyło mi się założyć
wątku niezwiązanego z Heathem, i w takich też staram się uczestniczyć - to po pierwsze. Kiedy zakładałam
np. wątek na temat oceniania filmów z Heath'em, Ciebie jeszcze na Forum nie było - to po drugie. A po
trzecie, nie rozumiem czemu właśnie ubodły Cię moje słowa, skoro ja Ci tylko zwróciłam uwagę na to, że
temat śmieciarski i tak naprawdę to nic nie wnoszący! Poza tym zgodziłam się z Tobą apropo's głosu
Heath'a i ładnie Cię pozdrowiłam!! Czemu nie podirytowały Cię słowa desmatrixa, który podsumował Cię,
że oglądasz pirackie filmy?! Trochę to kuriozalne, że oburzasz się na niewłaściwe posty! A poza tym, skoro
mówisz o zaśmiecaniu dyskusji "dziwnymi wstawkami" to ciekawe gdzie miały one miejsce, bo oprócz
Ciebie akurat nikt nigdy mi czegoś takiego nie zarzucił. Co jak co, ale odpowiadam w postach na aktualny,
toczący się temat. To, że ich nie doczytujesz i wysnuwasz konstatację, że jakoby ja zaśmiecam Forum
"dziwnymi wstawkami", to już nie mój problem. Najwyraźniej Twoja percepcja świata różni się od innych
ludzi.
I jeszcze jedno: napisałaś: "Każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat filmów ... na tym forum i nie Tobie
oceniać czyjeś wypowiedzi więc daruj sobie swoje ukąśliwe wstawki w stosunku do innych forumowiczów" -
Dziewczyno! nigdy w życiu nie zdarzyło mi się upomnieć kogoś, kto na to ewidentnie nie zasłużył i kto nie
spotkał się z atakiem także ze strony innych Forumowiczów. Jeśli zwróciłam komuś uwagę to dlatego, że
ten ktoś był wyraźnie chamski i niekulturalny wobec innych, albo obraził innych zupełnie bezpodstawnie,
albo też w sytuacji, gdy zaatakowano kogoś, kto na to nie zasłużył. Więc podsumowując, raczej stawałam w
obronie czegoś bądź kogoś, ale skoro dla Ciebie oznacza to atakowanie innych Forumowiczów, to
pozostaje mi tylko pogratulować! Jeśli natomiast mówisz o sobie i czujesz się przeze mnie zaatakowana, no
to mogę Cię zapewnić, że nie to było moim zamiarem i że najwyraźniej jesteś osobą przewrażliwioną, a na
to już nic nie poradzę! I na koniec powiem Ci tylko tyle, że ja od wielu miesięcy staram się, żeby ludzie na
Forum odosili się do jego meritum, więc Twój zarzut jest absurdalny!
Pozdrawiam

Nie będę komentować tego co napisałaś bo to nie jest warte komentarza! Zwykły słowotok urozmaicony docinkami, nie pozbawiony ocen osoby której praktycznie nie znasz Prawdopodobnie takiej osobie jak Ty nikt nie jest w stanie uświadomić że tu nie jesteś Ty od zaprowadzania jakiegokolwiek porządku,zwracania komus uwagi i od narzucania innym do jakiego postu czy uwagi mają się ustosunkowywać.

użytkownik usunięty
jollla

Wiesz co? Nie wiem czemu czegoś innego, od tego co napisałaś się od Ciebie spodziewałam?! Parafrazując Twoją wypowiedź: Prawdopodobnie takiej osobie jak Ty nikt nie jest w stanie uświadomić, że ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem...Zaprezentowałaś już swój poziom i tok myślenia, więc szczerze Ci powiem, że absolutnie mnie Twoje zdanie akurat na mój temat zupełnie, ale to zupełnie nie interesuje i interesować nigdy nie będzie. I pisz sobie o mnie co tam Ci się żywnie podoba. Żaden z Ciebie materiał na konwersanta (liczba w nicku pewnie sugeruje Twój wiek, prawda Panno "Oburzam się na wszystko, tylko nie na tych, co trzeba!"?)!Szkoda słów i czasu na Ciebie, więc możemy się już teraz pożegnać. Ja kontynuować tej farsy zamiaru nie mam!

Wiem że skończyłaś ze mną konwersację bo nie jestem dla Ciebie żadnym materiałem na konwersanta więc nawet nie śmiem "marzyć" że odpowiesz :) ale czasami przemyśl wczesniej to co napiszesz lub przeczytaj parę razy zanim takie bzdury puścisz do publikacji(dla Twojego własnego dobra bo się osmieszasz) 1.Spodziewałaś się po mnie czegoś innego??? przecież Ty mnie w ogóle nie znasz więc jak czegokolwiek mogłaś się spodziewać 2. Przepraszam ale to wprost jest śmieszne że jakaś osoba próbuje komus sugerować na co się ma oburzać a na co nie 3.Wywody typu nie komentujesz bo nie masz argumentów lub masz problemy ze zrozumieniem textu są na poziomie klasy pierwszej szkoły podstawowej 4. Liczba w nicku niczego nie sugeruje i jeżeli zwracasz się do forumowicza w stylu "prawda Panno" to świadczy o Twojej kulturze osobistej!

jollla

Jolo 17, po pierwsze witamy na forum:) Nie wiem od jak dawna tu jesteś, natomiast to pierwsze Twoje posty, które dostrzegłam:)
Po drugie, po co od razu sprzeczka:) Polala moim zdaniem nie miała złych intencji i wierz mi, że jest to OSTATNIA osoba na tym forum,która szuka zaczepki. Być może to, iż nazwała temat śmieciarskim wiąze się z faktem, że nic nowego on na to forum nie wnosi. Powiem Ci, że mamy takich tematów tutaj dziesiątki, natomiast jest może pare ambitnych, w których jakoś ludzie nie chcą dyskutować. Nie wierzysz, poczytaj:)
Po trzecie wszyscy na tym forum sa już zmęczeni ciagłymi sprzeczkami, obrażaniem, wyzywaniem, pouczaniem. Ja też, Polala też i Ty zapewne też:)
Po czwarte, widzę, że nalezysz do fanek Heatha, a więc serdecznie zapraszam do dyskusji w innych tematach poświęconych jemu. Jako stare bywalczynie potrzebujemy tutaj nowych osób, nowych głosów i innego spojrzenia na pewne sprawy. Chętnie z Tobą podyskutuję o Heathie i tylko o nim, z kłotniami już na tym forum skończyłam definitywnie:) pozdrawiam i mam nadzieję, że nie odbierzesz tego postu jako ataku na Twoją osobę, a jedynie jako zaproszenie do dyskusji:)

blondanka

Witaj :) Dzięki za zaproszenie do dyskusji .Moim zdaniem na każdym forum pojawiają się tematy ambitniejsze mniej ambitne i te które tak faktycznie niewiele wnoszą do dyskusji, ale może akurat jakiś forumowicz ma ochotę cos takiego napisać , tak czuje i nie sądze by każdy musiał się napinać na jakieś ambitne tematy! Powiem szczerze przepuściałbym przez tzw palce to co napisała do mnie Polala chociaż naprawdę było to niegrzeczne ale poczytałam jej inne posty i bardzo mi się nie podobało w jaki sposób zwraca się do innych forumowiczów z jakąś taką wyższością , nawet jeżeli czyjeś posty oceniamy krytycznie nie sądzę by odrazu trzeba było obrażać innych forumowiczów lub poddawać ocenie czy temat jest smieciarski czy nie ,czy ktos pisze za dużo, czy za mało,bo to tylko czyjeś subiektywne odczucie Pozdrawiam :)

jollla

przeczytalas inne posty Polali i nie doszukalas sie dwoch istotnych rzeczy? po pierwsze tego, ze jesli
odpowiada komus niegrzecznie to w kontekscie jakiejs awantury, jesli ktos inny jest niegrzeczny albo jesli
ktos komus sprawia przykrosc?a po drugie powinnas byc obiektywna, bo czytajac jej posty powinnas zauwazyc
takze, ze to ona do wielu osob wyciagnela reke, to ona poprzesylala nam skany ksiazek, ktore kupila o
Heath'ie i to ona wniosla do tego forum naprawde duzo, zakladajac ciekawe tematy, wiec naprawde cos z Toba
nie tak. poza tym zauwazylam, ze za wynioslych uwaza sie czesto tych, ktorzy maja sporo do powiedzenia,
ktorzy poprawnie sie wyslawiaja badz ktorzy maja racje w dyskutowanych kwestiach. nie oceniaj osoby, ktorej
nie znasz, bo dam sobie reke uciac, ze ani Blondanka, ani Pancia, ani Jokerin, ani Nashla,ani Rozuska, ani ja
(byc moze nawet Yarek;)) i pare innych osob, nie dadza zlego slowa powiedziec na Polale, bo to naprawde
madry i wartosciowy czlowiek, ale Ty tego wiedziec nie musisz, skoro jednak czytasz jej posty, czytaj cale
watki, a nie tylko wyrwane z kontekstu wypowiedzi.
pozdr.

ana_stazja

Ana.stazja, dawno Cię tu nie widziałam moja droga:)pozdrawiam serdecznie i ściskam:) a i masz rację, złego słowa na Polale powiedzieć nie dam i basta:)a Jarka przekonam;)))

blondanka

ja rowniez pozdrawiam serdecznie i sciskam Cie kochana Blondanko! dzisiaj sie sporo udzielalam, ale co jak
co, zlego slowa na Polale nie dam powiedziec, no bo bez przesady, ale Polala ma mnostwo atutow jako
czlowiek i uzytkownik. a poza tym pamietam jeszcze watek,w ktorym apelowala,zeby sie nie klocic. jak widac
w innym watku, do Binki tez wyciagnela wirtualna dlon, choc ja bym tego nie zrobila, bo Binki nie trawie, wiec
po co szkalowac Polale?bez sensu i tyle.
caluje.

ana_stazja

1.Przeczytałam dokładnie jej wypowiedzi
2.Zawsze staram się byc obiektywną
3.Nie neguję tego że załozyła parę ciekawych tematów , pomogła komuś , poprawnie się wysławia itd- pieknie ale to nie znaczy że ma prawo w taki sposób się wypowiadać lub ma prawo decydować o czym mają pisać inni forumowicze
4.Myślę że wystarczająco dużo naczytałam się opinii o mnie że cos ze mna nie tak ,że jestem dzieciuch itd i chociaż uwielbiam Ledgera myślę raczej nie włączę się do dyskusji na jego temat
Życzę miłej zabawy i samych wspaniałych ambitnych postów :)Żegnam

jollla

"Myślę że wystarczająco dużo naczytałam się opinii o mnie że cos ze mna nie tak ,że jestem dzieciuch itd i
chociaż uwielbiam Ledgera myślę raczej nie włączę się do dyskusji na jego temat
Życzę miłej zabawy i samych wspaniałych ambitnych postów :)Żegnam "

trudno. forum nie straci na Twojej nieobecnosci. a po drugie, jestes dzieciak, bo kto inny jest tak uparty, tak
zawziety i akcentuje, ze nie bedzie uczestniczyl w forum, bo tak?tylko dzieciuch! Blondanka zaproponowala Ci
wziecie udzialu w dyskusji, nie chcesz, bo sie wielce obruszasz, bo nie masz nic do powiedzenia, no to my
zegnamy!

jollla

Ja w imieniu wszystkich zaprosiłam, nie chcesz, zmuszać nie moge i nie będę, też żegnam:)

ana_stazja

Oczywiście, że nie damy ;) Polala jest jednym z najbardziej wartościowych 'nabytków' tego forum, jak również bardzo wartościową osobą, której nie można nic zarzucić ;)
Świąteczne pozdrowienia dla kółka wzajemnej adoracji! ;]

użytkownik usunięty
Jokerin

Witaj Jokerin,
dawno Cię nie widziałam na Forum ;) Fajnie, że jesteś!! Ode mnie także świąteczne pozdrowienia dla kółka
wzajemnej adoracji ;) Całusy kochana!

jollla

Od siebie moge tylko napisać, że Polala to naprawdę inteligentna i wrażliwa istota i nigdy nie zauważyłam, żeby kogoś celowo atakowała, wręcz przeciwnie, zazwyczaj stawała w obronie atakowanych:)I moim zdaniem nie było jej zamiarem atakowanie Twojej osoby, wręcz przeciwnie, każda nowa osoba, która ma chęc porozmawiania na temat Heatha, wyrażenia swoich uczuć i odczuć jest tutaj mile widziana.
A czy nie mogłybyśmy potraktować całej tej niepotrzebnej sprzeczki jako nieporozumienia, zakopać topór wojenny i świątecznie, wirtualnie się uściskać?:) Lepsze to od udowadniania kto inteligentniejszy, kto jest pozbawiony kultury osobistej, kto jest zwykłym chamem:)Co TY na to? :)
Zapraszam Cię do innych tematów, jeszcze raz to napiszę, że chętnie z Tobą podyskutuję na tematy związane z Heathem, bo może wiesz coś czego my nie wiemy, a bardzo wiedzieć chcemy:) Więc prosze się nam udzielać:)pozdrawiam:)

blondanka

Dzięki Blondanko za chęci , ale czytając kolejne wypowiedzi przyznam że jakoś odeszła mi ochota na wypowiadanie się na tym forum Pozdrawiam .

jollla

Szkoda, że tak szybko się zniechęcasz,ale jak już napisałam wyżej, zmuszać nie mogę i nie chcę:)też pozdrawiam..

użytkownik usunięty
jollla

Aha, i jeszcze jedno. Wiesz, jacy ludzie piszą: "Nie będę komentować tego co napisałaś bo to nie jest warte komentarza!" - tacy, którym brak argumentów to po pierwsze. Po drugie zaś, sama sobie przeczysz: odnosisz się do postu, o którym piszesz, że nie jest wart komentowania! Gwoli wyjaśnienia, ta wiadomość odnosi się jeszcze do braku u Ciebie konsekwencji, a nie do tego, że mam jakąkolwiek ochotę kontynuować z Tobą rozmowę, także potraktuj go jako ostatni, który jest do Ciebie przeze mnie skierowany!Nie mam czasu i ochoty więcej poświęcać uwagi osobie, która zupełnie nie rozumie co się do niej pisze, ani osobie, która jest na tyle bezczelna, że nie zauważa, że w poście powyżej było zdanie na temat tego, że nie moim zamierzeniem było jej urażenie!Tyle!!Od takich dzieciurów oby z daleka!Eh...!!!

jollla

Przepraszam,że przerywam,ale tak wracając do tematu ja w większości oglądam filmy z literami i to fakt,Heath miał nieziemską barwę głosu.

rrr_Angel

A tak w ogóle to ostatnio "poluje" na "Zakochaną złośnicę" i pytałam w Empiku,ale nie było a nie chce zamawiać przez Allegro.Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie jeszcze można kupić ten film?Bardzo proszę i z góry dziękuję.

użytkownik usunięty
rrr_Angel

W Empiku jest na sto procent. Może akurat sprowadzili nową dostawę. Zamów przez Empik.com i odbierz
osobiście (nie będziesz płacić za koszty wysyłki).

Tutaj podaję link: http://www.empik.com/zakochana-zlosnica-film,272462,p

Pozdrawiam :))

Heath mial najseksowniejszy meski glos pod sloncem, gleboki, pelny jakiegos ciepla.

A to, co on zrobil z glosem, jako Joker, to w ogole niesamowite. Kiedy on ryczy:"Look at me!", ciarki mnie przechodza.

sunnyweather

A ja uwielbiam najbardziej te momenty, gdy mówi:
"Let's put a smile on that face" i "Why so serious"
No i najbardziej gdy się śmieje, jako joker oczywiście.Choć jego śmiech też jest niczego sobie ;)
To by był nawet dobry temat,ulubione cytaty z filmów...

edekL

Ja gdy po rar pierwszy uszłyszałam jak śpiewa w "Zakachanej złośnicy"... pomyślałam "nieziemski głos" a nie chwaląc się trochę się na tym znam pomimo młodego wieku (nie mam tyle lat jak pisze w mojej nazwie)

arkkos

Fakt! "I love You Baby" Heath zaspiewał super . Dla porównania posłuchałam sobie jak kiedyś śpiewał Paul Anka i muszę powiedzieć że w wykonaniu Ledgera było to równie dobre hmm a może jeszcze lepsze ( dla mnie, bo pewnie fani Anki by byli bardzo oburzeni co ja tu wypisuje ) Powiem Ci że pomyślałam sobie "kurcze jaka szkoda że Heath nie nagrał jeszcze jakiś piosenek" . W"Zakochanej złosnicy" to najlepszy fragment gdy Verona zjeżdza po rurce i śpiewa i ten jego zajefajny uśmiech na schodach i kroczki ( ba ! krooki) Hmm a może są jakieś utwory zaśpiewane przez Heatha np na youtube a ja nic o tym nie wiem :)

jollla

Czemu nikt nie pamięta o tym, że Heath śpiewał (powiedmy - nucił sobie) też piosenkę w "Obłędnym rycerzu"? Hm. Czyżby nikt nie pamiętał, bo nie ma tego na youtube? :P Hah. Z okazji tego, że ostatnio leciało to w tv, chciałam to nagrać, ale mi nie wyszło :P

Joanna_999

Ja na szczęście mam ten film na kompie :)

edekL

a czy ktoś ma może filmiki z YT, na których śpiewa Heath?


...(nie chce mi się szukać, biorąc pod uwagę mój wolny internet ;p)

ulterior_dreamer

http://www.youtube.com/watch?v=w6XGUhzfutc

edekL

no to mogłabyś wyciąć tę scenę i wrzucić na youtube.

Joanna_999

wielkie dzięki edekL ;))

ulterior_dreamer

Z okazji, że edekL nie chciała się z nami podzielić nagraniem jak Heath śpiewa w "Obłędnym rycerzu" ;P Ogarnęłam się, ściągnęłam z youtube co trzeba, powklejałam, powklejałam (co za debil dzieli scenę tak, że jej część trwa 6 sekund w innym filmiku? :/), podmieniłam dźwięk, by był lepszej jakości i... hm. i tak sobie siedząc stworzyłam coś. ;)
http://pl.youtube.com/watch?v=npuKEFXNPh8

Joanna_999

Za dużo to Heath tam nie śpiewa... ale za to jak^^ xD

Jokerin

no bo ona tam tak dla siebie podśpiewywał coś :P ale wszyscy o tej scenie zapominają.

jollla

masz Jolla rację głos nieprzeciętny cudowny wspaniały mogę słuchać godzinami a ty Polalala sama jesteś śmieciarska

helgawit

A kto to 'Polalala'?!? Mamy tutaj taką użytkowniczkę? ;o

użytkownik usunięty
helgawit

Twoja opinia bardzo, ale to bardzo wiele dla mnie znaczy! Beka!!!;)))
Jokerin i kółko wzajemnej adoracji - Całusy!!

Rzeczywiście Polala nie powinna napisać że temat jest śmieciarski,gdyż mogło się zrobić przykro użytkowniczce, która owy temat założyła,ale halgawit przesadził pisząc, że jest śmieciarska:/ Co to miało być.Gdy ktoś nie ma argumentów to po prostu mówi(pisze w tym wypadku ;)) jak 5 letnie dziecko, które tylko tak potrafi się obronic,mówiąc "sama jesteś głupia".

edekL

no to juz jest przegiecie! nazwanie Polali smieciarska, o kurcze!idiotyzm! tak, niech mi ktos zarzuci, ze stoje
murem za Polala - nie tylko ja, znalazloby sie sporo takich osob! :))))

edek, dawno Cie nie widzialam na Forum, nasze kolko wzajemnej adoracji nieco zubozalo bez Ciebie ;)
Pozdrawiam!

ana_stazja

Troszkę nie miałam czasu by odpisywać na każdy temat,ale myslę,że nadrobie teraz zaległości ;)
Pzdr : )

jollla

Też fajny temat ,niestety zaśmiecony wyzwiskami i uściskami. Ledger to aktor (raczej jeden z nielicznych) który potrafił w niesamowity sposób dostosować swoją barwę głosu do granych postaci . To co zrobił w Brokeback Mountain ze swoim głosem było fantastyczne ,ogladałem w oryginale bo lektor niestety zagłusza .

lerin

Heath w kazdym ze swoich filmów dostosowywał swój głos do danej postaci a w "Brokeback Moutain" każdy szczegół postaci bohaterów i ich charaktery przedstawiono w sposób mistrzowski .Ennis - w sumie prosta osobowość , trochę gruboskórny facet z bardzo wrażliwą duszą Kostiumolodzy wypowiadali się że właśnie dla tej postaci zastosowano tzw "kolory ziemi" By doskonale pokazać jego uczucia i charakter nosił zapinane pod szyje kurtki ,kowbojskie kapelusze w których po części ukrywał swą twarz i do tego wszystkiego Ledger wspaniale "wstrzelił" się z tym wspaniałym, przytłumionym rozwlekło-kowbojskim głosem.Subtelna mimika twarzy ,niesamowite operowanie głosem .Film ogladałam 3 razy , dopiero za 3 razem bez lektora i muszę powiedzieć że jest ogromna róznica w odbiorze postaci Właśnie zauważyłam że w TVP 2 "lecą" filmy w oryginalnej wersji z napisami i bardzo popieram ten pomysł. Zdaje sobie sprawę z tego że nie wszyscy lubią czytać napisy ale świetną rzeczą byłoby gdybysmy mieli wybór w jakiej wersji chcemy ogladać. Są filmy które naprawdę dużo tracą na wartości gdy są opatrzone podkładem lektora

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones