Heath Ledger

Heath Andrew Ledger

8,9
53 145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heath Ledger

Zasłużył na Top10

użytkownik usunięty

Wspaniały aktor i dwie kapitalne role w "Tajemnicy Brokeback Mountain" i "Mrocznym Rycerzu".

Tak!

Ta.
Zepsuł image Jokera i był gejem w nieudanym pod wieloma względami filmie, który miał potencjał.

użytkownik usunięty
ShitEater_fw

Rola w "Brokeback Mountain" to istne mistrzostwo, prawdopodobnie najlepsza rola XXI wieku, wielka kreacja, za którą powinien paść Oscar. Aż dziw, że nie padł bo Akademia przecież filmy, które podejmują tematy, które balansują na cienkiej linii lubi nagradzać.

Nie wiem czy to co piszesz to ironia, bo nie mogę dostrzec Twojej oceny, ale jedyne co tam robił to sapał i całował 2 faceta.

Seymour Hoffman w Capote był genialny- zasłużony Oscar i to jego rola obok Daniela Day Lewisa w Aż poleje się krew jest uważana za jedną z największych kreacji XXI wieku

użytkownik usunięty
GeorgePatton

To dwie dobre role, ale niestety bez porównaniu do kreacji Ledgera w "Brokeback Mountain".

to wybitne role jeśli już coś a zarówno Seymour Hoffman jak i Day Lewis należą do najlepszych aktorów wszech czasów

użytkownik usunięty
GeorgePatton

To są dobrzy aktorzy, tak.

Mnóstwo innych aktorów ma więcej niż dwie kapitalnie role a nie ma ich w Top10... Tak więc dla mnie nie zasługuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones