Heath Ledger

Heath Andrew Ledger

8,9
53 145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heath Ledger

Moim zdaniem za rolę Ennisa Del Mara powinien dostać statuetkę. Zagrał bardzo wyrazistą postać, która była swietnie rozpisana. Powinni go nagrodzić =]

Kristofer

Zagrał świetnie, to prawda. Zasługuje na niejedna nagrodę, ale obawiam się, że na Oscara to za mało... Akademia bałaby sie go nagrodzic, wolą jakis tam Sejmur Hofmanów ;)

lady_akira

Też mi się właśnie wydaje, że ten z 'Capote' dostanie, choć moim faworytem pozostaje Ledger.

Kristofer

Hoffman był świetny w "Capote", ale nijak ma się do Ledgera. :| Ech -trzymam za gościa kciuki. HEATH POWINIEN WYGRAĆ!!!!!! BYŁ FENOMENALNY!!!!!!!

Kristofer

Kochani, no co ja mogę powiedzieć... w piątek byłam na premirze Brokeback... i odwaga w podjęciu takiej roli zarówno Ledgera jak i Gyllehaarda jest dla mnie porażająca. Tak trzymać chłopaki i trzymam za was kciuki na Oskarach!

Bestii

Jack w sumie też dobrze zagrał, ale wydaje mi się, że nie ma szans...Za drugoplanowego obstawiam Clooney'a =]

Kristofer

Oj, Ledger zagrał kapitalnie. Naprawdę, była to jego chyba najlepsza jak dotąd rola. Nie widziałem innych nominowanych do Oskara; Seymour Hoffman ponoć zagrał również znakomicie i to on jest faworytem w tej konkurencji. A przecież jest też Phoenix w roli Johnny`ego Casha... Jedno jest pewne; "Brokeback" dostanie statuetki za film roku, reżyserię i scenariusz. A ponieważ 3 Oskary to w sumie nie tak dużo, to na pewno dołożą ich więcej;) Pytanie tylko, kto jeszcze dostanie?

quentin10

oj quentin obawiam się że za reżyserię na Oscara to nie ma szans.Członkowie komisji to dziwni ludzie i trzymają się pewnych schematów.Przecież ceremonia to jedna wielka komercja (chociaż nie powiem-niezła i zawsze oglądam).Jak się do kogoś uprzedzą to choćby nie wiem jakim byłby wielkim reżyserem i ile razy nominowanym Oscara nigdy nie dostanie( mam na myśli Martina Scorsese).Więc Oscar pewnie powędruje do Spielberga za "Monachium"

mkazyaka_2

Co do scorcese... A za co mial dosta sscorcese za kichowate Gangi Nowego Jorku czy pseudowidowskowe ego Aviatora?
Scorcese ostatni dobry film zrobił w1993 roku Wiek niewinnosci. Jezeli już to wedty powinien dostac Oscara. A przde wszytskim to za Taksowkarza.

Kristofer

Popieram. Tez uwazam ze Ledger powinien dostać Oscara za ten film.

fidelio

moim zdaniem to Ledger nie dostanie oscara, tylko Hoffman. juz predzej Gyllenhaal on ma duze szanse bo jak dla mnie Clooney dostanie za rezyserie (good night and good luck) a za drugoplanowa role dadza Jake'owi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones