Heath Ledger

Heath Andrew Ledger

8,9
53 145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heath Ledger

po "tajemnicach..." jego kariera wypłyneła na szersze wody. cieszy mnie to, bo widać w nim tą świeżość, nowość. w tym roku zagrał w kilku filmach, np. wyżej wymienione "tajemnice...", "candy", czy "casanova". wszystkie te filmy ogladałem i musze przyznać, że jest dobrym aktorem. ale czy jest gotowy na to wszystko??? ostanio oglądałem na ABC wywiad z nim. widac było po nim tą miłość do filmów, zaangażowanie do pracy, tworzenia. ale nie chce być, moim zdaniem, gwiazdą typu brad pitt, czy tom cruise. a wy jak uważacie??
p.s. przed oscarami będzie "czekając na wyrok", warto obejrzeć...

the248

Jak mogłeś oglądać "Candy" skoro jeszcze nie skończono zdjęć do filmu? O_o

winox

zdjęcia do "candy" dawno skończono!!! 15 lutego na festiwalu w Berlinie pokazano go po raz pierwszy!!! tydzień póżniej oglądałem go...

the248

A, a ja myślałam, że zdjęcia jeszcze trwają O_O No to zazdroszczę xD

winox

ale już nie długo ty też będziesz mogła zobaczyć go!!! fajny, fajny... bardzo polecam!!! a mam takie pytanie: dlaczego czekasz tak na ten film???

the248

Bo ma ciekawą fabułę, bo gra w nim Ledger i Rush, bo uwielbiam australijskich aktorów, bo fabuła filmu wydaje mi się bliska ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones