Heath Ledger

Heath Andrew Ledger

8,9
53 192 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heath Ledger

To nie jest kolejny ryczący post!!!! Stram sie byś tolerancyjny i nie mam nic do homo ale mam poważny problem kiedy jeden z moich absolutnie ulubinych aktórów, bierze sie za taki temat. Nie chce zabrzmiec nie skromnie ale mam troche wspolnego z aktorstwem i mimo wszystko cieżko mi patrzyć na Brokeback Mountain. z perspektywy takiej ze jezeli jako aktor bede wystarczająco dobry to emocje które bede przekazywał pokryja kontrowersyjność i tematyke (wiem że to może byc dla coponiektórych nadinterpretacja). ale tak czy tak cos mi sie dzieje kiedy kolejny chłop co nie jest brzydki i świetnie gra staje sie "tym co grał tego pedała".... to chyba może na długo podielić wszystkich producentów filmowcyh fanów itd ..... komentaże mile widziane

the_max

ale jak zagrałby mordercę, to nikt nie wytykałby go palcami mówiąc: to ten, co grał tego podłego mordercę...
głupie... :]

Tomi_2

podobnie by bylo jakby zagral ojca, syna, kochanka itp.

the_max

Moim zdaniem dobrze zrobił, że zagrał w Brokebcak.. przynajmniej teraz ludzie wiedzą, że ma talent nie tylko do mdławych komedyjek romantycznych i może w końcu będzie dostawał bardziaj ambitne role.

Bestii

ja najbardziej cenię aktorów wszechstronnych, którzy potrafią odnaleźć się w każdej roli, nie bojących się wyzwań, ani tego, że ta czy inna kreacja może źle wpłynąć na ich dalszą karierę...
dlatego mi osobiście podpadli np. ci, którzy z tej obawy odrzucili propozycję zagrania w "Lolicie" mistrza Kubricka. cieniasy... :P

the_max

nie bardzo wiem o co ci właściwie chodzi? tzn. że ledger nie powinien zagrać w BM, bo rola ta jest zbyt kontrowersyjna? bo istnieje ryzyko że już teraz będzie utożsamiany z tą rolą? moim zdaniem dobrze zrobił, zagrał świetnie, wypłynął na szersze wody ;) Teraz już tylko od niego zależy czy obroni się jako aktor. Jeśli tylko stworzy inne kreacje o zupełnie odmiennym charakterze, to nie będzie kojarzony wyłącznie z rolą kowboja - geja. Już w Casanovie, z resztą, pokazał coś innego, choć może niezbyt jak na mój gust wyrazistego. Ja w każdy razie trzymam za niego kciuki. I faktycznie Ledger to niebrzydki chłop :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones