Heath Ledger

Heath Andrew Ledger

8,9
53 145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heath Ledger

Heath Ledger był wspaniałym aktorem, dla mnie osobiście ideałem mężczyzny. Zmarł z przepracowania, w każdym filmie grał znakomicie i dawał z siebie wszystko. Najbardziej wykończyła go rola Jokera. Tak bardzo chciał wczuć się w graną przez siebie postać, że spał dziennie 2-3 godziny. Był prawdziwym Aktorem, przez duże A! Szkoda tylko, że taki wrażliwy...

Sztuczny_rarytas

Zgadzam się.
Heath był wszechstronny i utalentowany, i przede wszystkim wrażliwy.
W filmach dawał z siebie wszystko i to go wykończyło. Pogrążyła to jeszcze rola Jokera.
Dla mnie jest genialnym aktorem.

Sztuczny_rarytas

również podpisuję się pod twoim wpisem. Jaka szkoda że po Parnassusie już więcej nie będizemy mogli podziwiać jego gry!

Sztuczny_rarytas

Talent...
Ogromny talent moim zdaniem, który okazał się przekleństwem. Skąd inąd wiem, że to nie ów dar, a rola w Candy spowodwała, że kres Ledgera stał się tak niewyobrażalnie bliski - szkoda, że nikt na czas nie zdołał mu pomóc na czas...! ;(

Bestii

Genialny absolutnie aktor, prawda jest niestety taka że tych co są najlepsi zawsze los chce nam zabrać. A szkoda... [*]

Zilla

dokładnie. [*]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones