PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120574}

Prawo miecza

Roar
7,3 392
oceny
7,3 10 1 392
Prawo miecza
powrót do forum serialu Prawo miecza

Serial FANTASY klasy B

ocenił(a) serial na 3

Właśnie oglądam ten serial, który składa się tylko z 13 odcinków. Mam nadzieję, że w ostatnim wszystko się wyjaśni i emisja nie została przerwana z powodu spadku oglądalności... Odkryłem go całkiem przypadkowo i zacząłem oglądać z ciekawości chyba przez wzgląd na głównego bohatera (zresztą tragicznie zmarłego - świetnego w roli Jokera)by zobaczyć jakie były początki jego kariery filmowej.
Serial był kręcony w latach 90'ych więc z pewnością efekty specjalne były znacznie lepsze niż w latach poprzednich, jednak podobny serial fantasy :Robin of Sherwood z lat 80'ych zdecydowanie przebija klimatem, barwnymi posatciami czy nastrojową muzyką. W ROAR fabuła chwilami kuleje, a oprócz gł bohatera - pozostałe psoatcie są zbyt drętwe i niezbyt przekonujące. Brak krwawych scen czy wulgarności świadczy o tym, iż jest to serial dla młodzieży (familijny) więc nie możemy oczekiwać wybitnego kina. To co najbardziej zapada w pamięci to chyba wspaniałe karajobrazy i całkiem przyjemna celtycka muzyka.

ocenił(a) serial na 2
Mr Frodo

No właśnie, jak dla mnie to serial jest zbyt młodzieżowy. Prócz fajnej muzyki nie ma tu nic ciekawego. Jednym słowem: dno!

ocenił(a) serial na 8
Mr Frodo

Oglądałam ten serial już dawno temu i bardzo mi się podobał- i tu racja ze to dla młodzieży. czego można się jednak spodziewać po filmach i serialach kostiumowych produkcji USA? Chyba tego ze będzie pomieszanie z poplątaniem i brak klimatu. No bo gdzie Rzymianie w Irlandii w VI w?! Albo ciuchy np Catlin, Conora pożyczone z Conana Barbarzyńcy, czy z Xenny? A ta muzyka fajna to Loreena McKennit z płyty The Visit i może innych.
Aha jak dla mnie fajny motyw z Longinusem rzymskim legionista nieśmiertelność za karę...

hanskastorp

Jaki to szósty wiek? To było 400 lat po śmierci Chrystusta, z tego co pamiętam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones