PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39693}

Roswell: W kręgu tajemnic

Roswell
7,3 30 525
ocen
7,3 10 1 30525
6,3 3
oceny krytyków
Roswell: W kręgu tajemnic
powrót do forum serialu Roswell: W kręgu tajemnic

...jak kiedyś uwielbiałam ten serial. Wciąż pamiętam przebieg fabuły i większość odcinków - świetna produkcja, dobra muzyka, dobrzy aktorzy (przynajmniej znaczna część), i ogromny smutek przy oglądaniu
trzeciego sezonu, zwłaszcza ostatniego odcinka.

deadrys

zgadzam się w 100% niesamowity serial.

deadrys

a teraz znowu na FOX-sie leci :D, bardzo miły powrót do gówniarskich czasów

antek07

na zalukaj i wielu innych stronach można też oglądać :D

jacob_filmweb

racja, ale są na tym świecie jeszcze osoby, które nie posiadają tak wspaniałego wynalazku, jakim jest internet :)

antek07

co racja to racja, ale teraz takich osób jest naprawdę bardzo mało ;)

ocenił(a) serial na 9
deadrys

Przy ostatnim odcinku myślałam, że się poryczę, ciągle powtarzałam sobie to nie może skończyć!!! Do tej pory mimo upływu lat, raz w roku muszę, sobie strzelić wszystkie sezony:)

ocenił(a) serial na 9
blueorchid89

boję się, że mnie też to czeka :) zaczęłam oglądać ten serial wczoraj wieczorem i jestem już w 17 odc 1 sezonu, nie mogę przestać go oglądać! dlaczego nie zrobili więcej sezonów?

ocenił(a) serial na 9
blueberry_fw

Może i nawet to lepiej, że nie zrobili więcej sezonów, mogliby by jeszcze go zniszczyć, takie naciąganie nie zawsze dobrze wychodzi dla fabuły , a takto wyszła istna perełka, miłego oglądania :) radzę dawkuj sobie odcinki :) ani się nie obejrzysz a będzie już po.

ocenił(a) serial na 9
blueorchid89

wiem właśnie :( ale jak można się powstrzymać?

ocenił(a) serial na 9
blueberry_fw

No wsumie, jak oglądałam roswell pierwszy raz w Tv to czekanie cały tydzień na odcinek było mordęgą, a roczne czekanie na kolejny sezon, sadyzmem! Zazdroszczę Ci oglądania serialu po raz pierwszy, te emocje ;)

ocenił(a) serial na 9
blueorchid89

wiem :) oglądając Roswell, zastanawiałam się co niektórzy musieli przeżywać :D. Nie wyobrażam sobie czekać na odcinek tydzień! Współczuje, że musiałaś to przeżyć.

ocenił(a) serial na 10
blueberry_fw

dobrze wiedzieć, że nie jestem sama! oglądałam kiedyś w tv tylko 1 sezon, później w internecie 2 ale to było daaawno i jakieś kilka dni temu zaczęłam oglądać od początku i zostały mi już tylko 3 odcinki -_- ta myśl mnie przeraża :(

użytkownik usunięty
deadrys

Właśnie widziałam fragment. Jak Heigl zupełnie inaczej wyglądała :!

użytkownik usunięty
deadrys

ja właśnie oglądam na necie ten serial :) jejku, uwielbiam takie klimaty. serial świetny, chociaż jestem dopiero na 11 odcinku 1 serii, ale pewnie jak obejrzę całość, to i tak do niego wrócę. a tytułowa piosenka - no miodzio no :) czasem zdarza mi się wylać łzę gdy jej słucham na kompie czy w intrze serialu :) jeden z niewielu ulubionych seriali jakie oglądam/oglądałam (i stwierdzam to po 10 odcinku 1 serii :))

ocenił(a) serial na 9
deadrys

Pamiętam to oczekiwanie na każdy odcinek.Uwielbiałam ten serial jako nastolatka!!!Dzisiaj prawie 10 lat później do niego wróciłam i na nowo przypomniał mi jaka kiedyś byłam.Ahh te nastolatki.Kocham Roswell!

ocenił(a) serial na 8
Wazzzka

Tez kocham ale Lis parker mnie wkurza :P

ocenił(a) serial na 9
songo1382837

Ja nie cierpiałam Tess.

ocenił(a) serial na 8
Wazzzka

Tess pewnie nie miala zbyt wielu sympatyków po zabiciu Alexa ;]

ocenił(a) serial na 9
songo1382837

Mnie wkurzali Max i Tess:))) Choc temu pierwszemu jestem w stanie wybaczyc mimo ze czasem zachowywal sie jak dupek :)) Ale Tess to jędza::))))))

ocenił(a) serial na 9
deadrys

Wyobrazam wyobrazam bo ja tez go uwielbialam:)))) A nawet uwielbiam do dzis , wiadomo troche sie czlowiek postarzal ale nadal mam sentyment i czasem se luknę na jakąs powtóreczke :)) Super serial tylko stanowczo za mało odcinków :)))

ocenił(a) serial na 10
monia198923

Ja też uwielbiałam jako nastolatka. Miłe wspomnienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones