PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116327}

Tajemnica Brokeback Mountain

Brokeback Mountain
7,4 194 312
ocen
7,4 10 1 194312
7,6 35
ocen krytyków
Tajemnica Brokeback Mountain
powrót do forum filmu Tajemnica Brokeback Mountain

Naprawdę twoje wypowiedzi są krzywdzące i nie mają nic wspólnego z człowieczeństwem.
Piszesz, że homoseksualizm to wynaturzenie. Uważam, że twoje zachowanie jest
wynaturzeniem.
Z uporem maniaka zakładasz kolejne tematy, piszesz kolejne komentarze, które obrażają osoby
homoseksualne. Przypominam, że geje i lesbijki to nie tylko parady równości. Ale również
normalne pary, które żyją w monogamicznych związkach, pomagają innym, żyją i pracują dla
polskiego społeczeństwa. Więc trochę szacunku. Skoro rodzice cię go nie nauczyli, ani kościół.
Wiem coś na ten temat, bo znam osoby homoseksualne. Są to normalni ludzie.
Pracowałem w hospicjum, udzielam również terapii dla ludzi umierających.
Kim ty jesteś, żeby oceniać czy homoseksualizm jest zły czy dobry.
Kim jest twój Bóg, że piszesz...że jest to grzechem.
Pilnuj siebie, swojego łóżka, swojej rodziny.
Jeżeli nie potrafisz zaakceptować homoseksualizmu to zamilcz.
Po prostu zamilcz. Bo twoje wypowiedzi są obrzydliwe, gorszące i oburzające.
I zamierzam zgłaszać je cały czas, póki będziesz pisał i obrażał tych ludzi.
Ponieważ każdy ma prawo do MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I DO BYCIA SOBĄ JEŻELI NIE KRZYWDZI
PRZY TYM INNYCH. Skończyłem dyskusje z osobą na twoim poziomie.
I nie, nie czuję nienawiści do takich osób jak ty. Po prostu mi ciebie szkoda, szkoda mi takich
ludzi, którzy mają w sobie tyle jadu i zła. Przykre, że tacy ludzie mieszkają w tym kraju i że
wyrządzają tyle zła i przykrości swoim bliźnim.

Damx123

Niestety prawicowe narodowo-katolickie oszołomy mają chorobliwą obsesję na punkcie homoseksualizmu. Kiedy tylko w jakimś filmie pojawi się gej to zaraz wywołują gównoburzę i wygłaszają ranty na temat poprawności politycznej, lewactwa, homopropagandy itd. Nie potrafią zrozumieć, że homoseksualiści istnieją w społeczeństwie, a filmy poruszają różne tematy. Nikt ich nie zmusza do oglądania filmów i seriali gdzie pojawiają się geje, bo takich pozycji jest procentowo niewiele. Niestety tych zatwardziałych idiotów nie da się zmusić do myślenia. Powtarzają tylko w kółko jak papugi te brednie i slogany od ich politycznych idoli.

Amigant1986

Sądzę, że ten problem występuje po obu stronach. Geje i generalnie te środowiska potrafią być również obstrukcyjne w tropieniu osób im niechętnych. Niechęć do osób homoseksualnych występuje na całym świecie.

vermes

Zgadzam się z tym, że po obu stronach istnieją oszołomy. Tak samo w środowisku LGBT jest pełno przewrażliwionych na swoim punkcie, atencyjnych, narcystycznych pajaców. Ja nie wstawiam się za żadnymi organizacjami, którym się wydaje, że poprzez wywoływanie gównoburzy buduje się tolerancję. Jednak łatwiej jest trafić na kretyńskie wypociny tych narodowych sekciarzy, którzy wszędzie widzą lewacką propagandę, zdradę, zboczeńców, antypolonizm, terroryzm i inne urojone bzdury.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones